O firmie

O firmie

Witamy serdecznie

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą. Jesteśmy firmą rodzinną z 100% polskim kapitałem.

Drewnem zajmujemy się od 1980 r, pracując i prowadząc własną działalność w Afryce, jak również na innych kontynentach.

W 1990 r. założyliśmy firmę w Polsce. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek naszego kraju wiele gatunków egzotycznych . Ponad 30-letnie doświadczenie pozwoliło nam przekonać do egzotu wielu stolarzy, rzemieślników, parkieciarzy oraz inne firmy zajmujące się przetwórstwem drewna. Po dziś dzień pomagamy naszym klientom w wyborze gatunków w zależności od  ich potrzeb. Poza tarcicą, dostarczamy także elementy drewniane strugane (między innymi do konstrukcji zewnętrznych i hydrotechnicznych jak: tarasy, pomosty, mosty, umocnienia brzegów, keje, promenady, bariery dźwiękochłonne, amfiteatry).

Z naszego konstrukcyjnego drewna klejonego (kdk) budowane są obiekty wielkogabarytowe i hale sportowe, pływalnie, magazyny, hale produkcyjne, centra handlowe i rozrywkowe, obiekty sakralne itp.

Naszymi klientami są firmy handlowe, przedsiębiorstwa budowlane i montażowe, duże zakłady produkcyjne i warsztaty, ale także instytucje państwowe i odbiorcy indywidualni.

Od początku nasze produkty zyskały akceptację i zaufanie klientów zarówno w Polsce jak i w Europie.